Instalator sanitar

         🇩🇪 INSTALATORI SANITARI 🇩🇪

DESCRIEREA POSTULUI
Rom Fachpersonal angajează instalatori sanitari cu experiență, pentru munca in construcții civile, cu deplasari pe teritoriul Germaniei, în cadrul unei companii de profil de renume cu sediul la Weimar.

CERINTELE ANGAJATORULUI
• Disponibilitate de munca de Luni-Vineri 8-10 h / zi
• Experiență în domeniu
• Abilitatea de a lucra în echipă
• Posesor de permis categoria B (constituie un avantaj dar nu este obligatoriu)
• Cunoasterea limbii germane nivel începător-conversațional sau
• Cunoasterea limbii engleze nivel conversational-mediu –avem si santiere unde se comunica in engleza
• Seriozitate si implicare in munca depusa

CE OFERIM NOI?
• Contract de munca german încheiat pe perioadă nedeterimnată
• Salariu atractiv între 13 si 15 EUR brut/oră
• Diurna între 4 si 7 EUR net/oră
• Cazare asigurată de angajator in apropiere de locul de munca
• Consiliere pe toata perioada contractului
• Asigurări sociale și de sănătate în Germania

Sarcinile dvs includ:
• Montaj conducte, instalatii calorifere, incalzire in pardoseala
• Reparare sisteme de ventilatie, alimentare / evacuare aer
• Asamblare, filetare, etanșare, montaj țevi, tehnologie de protecție împotriva incendiilor.
• Canalizare, gaz, incalzire, apa potabila

Vrei să faci parte din echipa noastră? Așteptăm cu nerăbdare cererea dvs.!
Dacă aveți întrebări vă vom ajuta cu plăcere.

PERSOANĂ DE CONTACT
Ioana Georgiana Toma
Telefon: +4915175554508 / +40750491600
Email: info.romfachpersonal@gmail.com