Necesar operatori in fabrica de productie sandvisuri din Germania

Descrierea postului:
Buna ziua si bine ati venit pe pagina locuridemunca.com. Aici gasiti locuri de munca noi fara comisioane.
In continuarea anuntului se va prezenta cerinta de angajare pentru personal productie care sa lucreze in Germania intr-o fabrica de producerea si ambalarea sandviciurilor.
Locatia este in Orasul Heinsberg din Germania.

Cerințe:
-motivație pentru muncă
-acuratețea în îndeplinirea sarcinilor
-personal harnic si serios
-experienta nu este neaparat necesara in productia de sandviciuri
-uneori se cere o rezistenta la stat in picioare in zona de productie
-personal clinic sanatos
-se angajeaza atat barbati, femei dar si cupluri
-limba Germana constituie un avantaj

Descrierea ofertei:
-Se ofera contract de munca german full time
-Se ofera un salariu de 9 euro net/oră
-Cazare oferită gratuit
-Capacitatea de a lucra suplimentare care va aduc beneficiu financiar pe langa cei 9euro net pe ora standard
-Lucrați o perioadă lungă de timp – avem nevoie de personal serios care sa doreasca sa lucreze cu noi.

Mai multe detalii in anuntul original de aici: Apasati aici — Click aici
Important : Niciodata nu oferiti bani daca vi se cere pentru angajare !
Acest anunt a fost preluat in colaborare cu

. Preluarea anuntului fara acordul in scris expres este strict interzisa si se pedepseste conform legii.