responsabili verificare curatenie – complex turistic

Distribuie anuntul
Skype
Telegram

Bine ai venit pe pagina noastra de joburi. In continuarea paginii veti gasi detalii cu privire la descrierea locului de munca. Va rugam sa cititi cu atentie detaliile astfel incat sa fiti lamuriti pe deplin cu privire la ce activitati trebuie sa prestati la acest loc de munca. Mai multe detalii veti putea cere la numarul de telefon mentionat in continuarea anuntului de mai jos sau prin trimiterea CV-ului Dvs la adresa de email mentionata. Mult succes !

Die Ferienhaus-Agentur, o firmă din domeniul turismului din nordul Germaniei caută noi colegi vorbitori de germană pentru a face parte din echipa de Checkeri (Responsabili cu verificarea curățeniei) dintr-un resort de vacanță la malul Mării Baltice, cu începere în luna aprilie.

Cerințe:
Experiența în curățenie minim 1 an,
Limba germană la nivel conversațional (capacitate de a înțelege și de a se face înțeles),
Permis de conducere,
Atitudine proactivă și implicată, atenție la detalii, concentrare pe căutarea soluțiilor,
Salariu: aproximativ 1800 € net (pentru un salariu brut de 2300€),
Responsabilități:
Verificarea calității curățeniei apartamentelor și a caselor din resort.
La nevoie, participarea la procesul de curățenie.

Beneficii:
Cazare subvenționată care include utilități (250 EUR camera),
Asigurarea de sănătate și contribuția pentru pensie acoperite,
De 2 ori pe an, compania plătește bilete de avion pentru vizite acasă,
Bonusuri pentru performanțe remarcabile,
Posibilitatea de a avansa în cadrul companiei.
Dacă sunteți interesați, vă rog să îmi scrieți un email la sabina.pop@ferienhaus-agentur.de in care sa trimiteti Cv-ul dumneavoastra. Sau puteti sa ma contactati telefonic la numarul +40744548560.

Jobul este pentru barbati si femei, cuplurile sau grupurile de prieteni nu sunt acceptate momentan.
Firma angajatoare este Die Ferienhaus Agentur, firmă germană.
Nu se percepe comision.
Transportul până în Germania nu este asigurat.

Acest anunt este preluat/postat in colaborare cu Die Ferienhaus-Agentur  si nu ne asumam eventuale erori aparute in urma procesului de recrutare. Totodata va rugam sa vizitati pagina angajatorului https://www.ferienhaus-agentur.de .

E-mail la: sabina.pop@ferienhaus-agentur.de

5/5

Nota valabila pentru site-ul anunturilocuridemunca.com:
Daca suspectati orice forma de inselatorie va rugam sa fiti cu bagare de seama si sa informati organele competente in vederea clarificarii situatiei. Nu oferiti nejustificat sume de bani angajatorilor ! Disclaimers : Prin preluarea anuntului acesta, incalcati politicile de confidentialitate si va supuneti legii in vigoare !

Alte anunturi gasiti aici !